Гарантія

На більшість товарів, надається офіційна гарантія терміном до 12 місяців (якщо не вказано інший термін). У цю групу входять електронні товари і товари з електронними компонентами.

Гарантійне обслуговування товарів здійснюється відповідно до чинного законодавства України:

1. Гарантійне обслуговування здійснюється за наявності товарного чека і / або гарантійного талона, в якому вказано серійний номер, дата продажу, термін гарантійного обслуговування, наявність штампа інтернет-магазину, а також підпис покупця.

2. Безкоштовний ремонт виконується протягом терміну, зазначеного в гарантійному талоні на умовах і в терміни, обумовлені Законом України "Про захист прав споживача".

3. Виріб знімається з гарантії в наступних випадках:

в разі порушень умов експлуатації виробу або його вузлів;

в разі самостійного ремонту або модифікації виробу або його вузлів;
якщо виріб або його вузли мають механічні / теплові пошкодження;
в разі пошкодження виробу або його вузлів при транспортуванні в неоригінальною упаковці та / або викликаних потраплянням всередину сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, великої кількості пилу та ін .;
в разі пошкодження виробу або його складових частин викликаних стихією (дощем, вітром, блискавкою та ін.)., пожежею, побутовими факторами (надмірна вологість, запиленість, агресивне середовище тощо);
в разі пошкодження виробу або його складових частин викликаних невідповідністю Державним стандартам параметрів живлення, телекомунікаційних, телефонних, кабельних мереж та інших подібних факторів;
при експлуатації виробу в мережі з відсутнім єдиним контуром захисного заземлення;
в разі пошкодження виробу або його складових частин, викликаних використанням нестандартних та несумісних запчастин, блоків / елементів живлення і комплектуючих;
при порушенні пломб та стікерів;

4. У разі відсутності необхідних для ремонту складових частин (запчастин) виробник залишає за собою право заміни несправного виробу або його складових вузлів аналогічним без погіршення експлуатаційних характеристик всього виробу та без зміни гарантійного терміну;

5. Термін ремонту триває до 14 днів. В окремих випадках може бути продовжений до 30 робочих днів.

6. У разі непрацездатності виробу по вині споживача (некоректна настройка, установка параметрів, і т.д.), або невідповідності опису помилок до реального стану споживач може оплачувати вартість тестування та діагностики згідно діючих тарифів СЦ.

7. При виконанні гарантійного ремонту гарантійний термін збільшується на час перебування виробу в ремонті. При прийомі від клієнта виробу на гарантію останній отримує підтверджуючий документ. У разі неможливості ремонту і відсутності нового виробу заміна проводиться в двомісячний термін, або замінюється на аналогічний по домовленості.

Повернення і обмін товару:

Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" покупець має право повернути або обміняти товар протягом перших 14 днів після покупки:

1) Товар неналежної якості (брак, не працює, зламаний і т.п.)
якщо товар виявився несправним і / або після сервісного ремонту той же дефект проявився знову, з незалежних від споживача причин;
якщо сервісний центр не може усунути дефект взагалі або протягом 14 днів, а також у разі, коли після ремонту товар стає суттєво іншим і перестає виконувати будь-які функції. **
** У всіх інших ситуаціях необхідно звертатися в сервіс-центр виробника і скористатися безкоштовним гарантійним обслуговуванням.

2) Товар належної якості (не сподобався, не влаштовує, передумав і т.п.)

товар не був у використанні (не включався), збережена повна комплектність товару і його товарний вигляд (всі ярлики, заводське маркування, цілісність упаковки, документи, комплектація) і зовнішній вигляд (відсутні будь-які механічні пошкодження), і з дня придбання не пройшло 14 днів, без урахування дня покупки.

Не підлягають поверненню та обміну: витратні матеріали, відрізаний кабель пометрово, струни (якщо вскрите заводське пакування), світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, та товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки для духових, скрипкові підборідники і т.п.)

Якщо за товар повертаються гроші, то розрахунки проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення відповідної вимоги, або в інше обговорене час, але не пізніше 7 днів з моменту запиту. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання з приводу сервісного обслуговування або повернення та обміну товару, Ви завжди можете проконсультуватися з нами.

Обмін або повернення товару належної якості відбувається за рахунок покупця. Вартість доставки не компенсується. Повернення грошових коштів здійснюється переказом на IBAN рахунок.